En çok tercih edilen oyunlar

En çok tercih edilen oyunlar

En iyi online oyunlar konusunda kişisel tercihlere bağlı olarak farklı görüşler olabilir, ancak aşağıda popüler ve geniş oyuncu kitlesine sahip olan bazı online oyunları sıralayabilirim:

1. League of Legends: Strateji tabanlı bir MOBA (Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası) oyunu olan League of Legends, dünya genelinde milyonlarca aktif oyuncuya sahiptir. Farklı şampiyonlarla takım tabanlı savaşlara katılabilir ve rakip takımın üssünü yok etmeye çalışabilirsiniz.

2. Fortnite: Battle Royale türündeki Fortnite, hızlı tempolu bir aksiyon ve yapı inşa etme oyunudur. 100 oyuncunun bir adaya indiği ve hayatta kalmak için savaştığı bir oyun. Popülerliği ve düzenli olarak güncellemelerle gelen içerikleriyle bilinir.

3. Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO): Rekabetçi bir nişancı oyunu olan CS:GO, takım tabanlı bir oyun deneyimi sunar. Teröristler ve anti-teröristler olarak iki takım arasında geçen maçlarda strateji, nişancılık ve taktik becerilerinizi kullanmanız gerekiyor.

4. Overwatch: Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen Overwatch, birinci şahıs nişancı ve takım tabanlı bir oyundur. Farklı kahramanların özel yeteneklerini kullanarak takım tabanlı savaşlara katılırsınız. Hızlı tempolu ve eğlenceli bir deneyim sunar.

5. Minecraft: Yaratıcılık ve hayatta kalma unsurlarını birleştiren Minecraft, bloklardan oluşan bir dünyada sonsuz keşif ve inşa imkanı sunar. Hayal gücünüzü kullanarak tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

6. World of Warcraft: MMORPG (Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu) türündeki World of Warcraft, uzun süredir devam eden bir klasiğe dönüşmüştür. Geniş bir açık dünya deneyimi, zorlu görevler ve oyuncularla etkileşim için milyonlarca oyuncuya sahip olan bir oyun.

7. Apex Legends: Battle Royale türünde olan Apex Legends, takım tabanlı bir nişancı oyunudur. Özel yeteneklere sahip kahramanları seçerek, diğer takımlarla savaşırken strateji ve nişancılık becerilerinizi kullanabilirsiniz.

8. Hearthstone: Blizzard Entertainment'ın ücretsiz bir dijital kart oyunu olan Hearthstone, strateji ve rekabetçi oyun deneyimi sunar. Farklı kartları kullanarak rakiplerinizle çevrimiçi olarak karşılaşabilir ve destenizi ol

uşturabilirsiniz.

9. PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG): Battle Royale türündeki PUBG, hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz bir oyundur. Diğer oyuncularla karşılaşarak silah ve ekipman bulmaya çalışırken son hayatta kalan olmak için strateji geliştirmeniz gerekmektedir.

10. Rocket League: Arabalarla oynanan futbolun birleştiği Rocket League, hızlı ve eğlenceli bir çok oyunculu spor oyunudur. Arkadaşlarınızla veya çevrimiçi oyuncularla takım oluşturarak futbol maçlarını arabalarla oynayabilirsiniz.

Bu liste, popülerliği ve geniş oyuncu kitlesi nedeniyle tercih edilen bazı online oyunları içermektedir, ancak bu sadece bir örnek listesidir ve birçok başka harika online oyun bulunmaktadır. Kişisel ilgi alanlarınıza ve oyun türlerine göre farklı oyunlar da keşfedebilirsiniz.

Release date : 04.07.2023 Author : Samet Views : 171 Category : Games

Share : Twitter / Facebook

Comments Made
No comments have been written on this topic yet.
Write a Comment
Name & Surname :
E-Mail :
Web Site :
Message :
Security Code: Güvenlik Kodu
Frequently Asked Questions

Web sitelerini oluşturan web sayfalarının temel yapı taşı, HTML kısaltması ile anılan HyperText Markup Language isimli biçimleme dilidir. HTML kodlaması web tasarımcı tarafından manuel olarak yapılan, bir veritabanı desteği ile çalışmayan web sitelerine statik web sitesi denir.

Kısaca, bir içerik yönetim sistemi yazılımı ve veritabanı desteği ile çalışan web siteleridir. İçerik yönetim sistemi, siteye gelen ziyaretçinin görüntülemek istediği sayfayı o anda yaratır. İçerik yönetim sistemi bu işlemi veritabanından çektiği yazılı içeriği, sunucudaki görsel içerik ve tasarım şablonuyla birleştirmek suretiyle yapar.
  • Browse Related Topics.