Cyberpanel Web Sunucu Yönetim Paneli

Cyberpanel Web Sunucu Yönetim Paneli

CyberPanel Açık Kaynak ve Ücretsiz, OpenLiteSpeed ve LiteSpeed Enterprise'ı destekleyen ilk açık kaynaklı kontrol panelidir. CyberPanel geliştirmesi topluluk odaklıdır.

Tek Tıkla Kurulum Uygulamaları sunucunuza yüklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı! WordPress, Joomla, Drupal, Mautic ve çok daha fazlası gibi popüler çerçeveler için tek tıkla kuruluma sahibiz!

LiteSpeed Önbellek WordPress için LSCache eklentisinden daha iyi bir şey yoktur. Sayfa düzeyinde ve sunucu düzeyinde önbelleğe alma, web sitelerinizi daha hızlı hale getirecektir! Özel yapılandırmalar, web sitenizi daha fazla ayarlamanıza olanak tanır. Özellikle Vds ve Vpn olarak webmasterların değişmez sistemleri arasına girmeye aday bir sistem aklınıza takılan yerleri bize yazmanız durumunda destek sağlayabiliriz.

Release date : 25.06.2023 Author : Samet Views : 177 Category : Servers

Share : Twitter / Facebook

Comments Made
No comments have been written on this topic yet.
Write a Comment
Name & Surname :
E-Mail :
Web Site :
Message :
Security Code: Güvenlik Kodu
Frequently Asked Questions

Web sitelerini oluşturan web sayfalarının temel yapı taşı, HTML kısaltması ile anılan HyperText Markup Language isimli biçimleme dilidir. HTML kodlaması web tasarımcı tarafından manuel olarak yapılan, bir veritabanı desteği ile çalışmayan web sitelerine statik web sitesi denir.

Kısaca, bir içerik yönetim sistemi yazılımı ve veritabanı desteği ile çalışan web siteleridir. İçerik yönetim sistemi, siteye gelen ziyaretçinin görüntülemek istediği sayfayı o anda yaratır. İçerik yönetim sistemi bu işlemi veritabanından çektiği yazılı içeriği, sunucudaki görsel içerik ve tasarım şablonuyla birleştirmek suretiyle yapar.
  • Browse Related Topics.