Fastpanel Web Sunucu Yönetim Paneli

Fastpanel Web Sunucu Yönetim Paneli

Fastpanel, kalıpları yıkmayı ve site yönetimini her zamankinden daha kolay hale getirmeyi amaçlayan bir web sitesi yönetim aracıdır. Fastpanel, kullanıcıların yalnızca birkaç fare tıklamasıyla tam teşekküllü siteleri saniyeler içinde yerleştirmelerine olanak tanır. Ücretsiz Let's Encrypt SSL Sertifikaları entegrasyonu, Çoklu, PHP sürümleri desteği, FTP ve sFTP hesap yönetimi, Posta hizmeti ve DNS yönetimi, Programlanabilir kötü amaçlı yazılımdan koruma tarayıcısı, Bulut depolama hizmetlerine (Google Drive, Dropbox, Yandex.Disk) doğrudan yedekleme gibi bir çok özelliği bulunmakta

NOT: FastPanel yalnızca sınırlı bir süre için ücretsizdir.

Release date : 25.06.2023 Author : Samet Views : 163 Category : Servers

Share : Twitter / Facebook

Comments Made
No comments have been written on this topic yet.
Write a Comment
Name & Surname :
E-Mail :
Web Site :
Message :
Security Code: Güvenlik Kodu
Frequently Asked Questions

Web sitelerini oluşturan web sayfalarının temel yapı taşı, HTML kısaltması ile anılan HyperText Markup Language isimli biçimleme dilidir. HTML kodlaması web tasarımcı tarafından manuel olarak yapılan, bir veritabanı desteği ile çalışmayan web sitelerine statik web sitesi denir.

Kısaca, bir içerik yönetim sistemi yazılımı ve veritabanı desteği ile çalışan web siteleridir. İçerik yönetim sistemi, siteye gelen ziyaretçinin görüntülemek istediği sayfayı o anda yaratır. İçerik yönetim sistemi bu işlemi veritabanından çektiği yazılı içeriği, sunucudaki görsel içerik ve tasarım şablonuyla birleştirmek suretiyle yapar.
  • Browse Related Topics.