Froxlor Sunucu Yönetim Paneli

Froxlor Sunucu Yönetim Paneli

Deneyimli sunucu yöneticileri tarafından geliştirilen bu açık kaynaklı (GPL) panel, barındırma platformunuzu yönetmenizi sağlar.

CPanel'in bir başka popüler ücretsiz açık kaynak alternatifi de Froxlor'dur. Aslında, yalnızca Debian ve Gentoo Linux dağıtımlarında mevcut olmasına rağmen, neredeyse cPanel kadar güçlü olduğunu iddia edebiliriz.

Olumsuz tarafı, kesinlikle korkunç olmasa da, yönetim panelini zaman zaman biraz karmaşık bulduk. Ekranın solundaki menü aracılığıyla ortak menü seçeneklerine erişin ve barındırma hesabınızı tam olarak ihtiyacınız olan şekilde yapılandırın.

Release date : 19.06.2023 Author : Samet Views : 156 Category : Servers

Share : Twitter / Facebook

Comments Made

Yorum Yapan : sadakat   Tarih : 22.06.2023

ne kadar güvenli ve verimli


Yorum Yapan : Mustaf   Tarih : 22.06.2023

Güvenli olmasa heralde kullanulmazdı


Write a Comment
Name & Surname :
E-Mail :
Web Site :
Message :
Security Code: Güvenlik Kodu
Frequently Asked Questions

Web sitelerini oluşturan web sayfalarının temel yapı taşı, HTML kısaltması ile anılan HyperText Markup Language isimli biçimleme dilidir. HTML kodlaması web tasarımcı tarafından manuel olarak yapılan, bir veritabanı desteği ile çalışmayan web sitelerine statik web sitesi denir.

Kısaca, bir içerik yönetim sistemi yazılımı ve veritabanı desteği ile çalışan web siteleridir. İçerik yönetim sistemi, siteye gelen ziyaretçinin görüntülemek istediği sayfayı o anda yaratır. İçerik yönetim sistemi bu işlemi veritabanından çektiği yazılı içeriği, sunucudaki görsel içerik ve tasarım şablonuyla birleştirmek suretiyle yapar.
  • Browse Related Topics.