Starfield

Starfield

Starfield, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan bir video oyunudur. İlk kez 11 Haziran 2021'de düzenlenen E3 etkinliğinde tanıtıldı ve oyunun çıkış tarihi 11 Kasım 2022 olarak duyuruldu. Bu nedenle, bilgim kesim tarihi itibarıyla oyun henüz piyasaya sürülmemiş olabilir.

Starfield, Bethesda'nın önceki popüler oyun serileri olan The Elder Scrolls ve Fallout gibi açık dünya RPG tarzında bir oyun olacak. Oyuncular, tek kişilik bir rol yapma oyununda uzay keşifçisi olarak görev alacaklar. Oyuncular, farklı gezegenleri keşfedecek, çeşitli görevleri yerine getirecek ve kendilerine özgü uzay gemilerini yönetecekler. Oyuncuların seçimlerinin oyun dünyasını ve hikayeyi nasıl etkilediği de önemli bir unsur olacak.

Starfield'in ayrıntıları hakkında daha fazla bilgi, oyunun çıkış tarihine yaklaştıkça ve inceleme ve önizleme materyalleri yayınlandıkça ortaya çıkacak. Eğer oyunun yayınlanmışsa, oyunun eleştirel ve topluluk tarafından nasıl karşılandığını görmek için oyun incelemelerine ve oyun dünyasındaki haberlere göz atabilirsiniz.

Release date : 26.07.2023 Author : Samet Views : 211 Category : Games

Share : Twitter / Facebook

Comments Made
No comments have been written on this topic yet.
Write a Comment
Name & Surname :
E-Mail :
Web Site :
Message :
Security Code: Güvenlik Kodu
Frequently Asked Questions

Web sitelerini oluşturan web sayfalarının temel yapı taşı, HTML kısaltması ile anılan HyperText Markup Language isimli biçimleme dilidir. HTML kodlaması web tasarımcı tarafından manuel olarak yapılan, bir veritabanı desteği ile çalışmayan web sitelerine statik web sitesi denir.

Kısaca, bir içerik yönetim sistemi yazılımı ve veritabanı desteği ile çalışan web siteleridir. İçerik yönetim sistemi, siteye gelen ziyaretçinin görüntülemek istediği sayfayı o anda yaratır. İçerik yönetim sistemi bu işlemi veritabanından çektiği yazılı içeriği, sunucudaki görsel içerik ve tasarım şablonuyla birleştirmek suretiyle yapar.
  • Browse Related Topics.