Ücretsiz Wordpress temaları

Ücretsiz Wordpress temaları

WordPress'in resmi web sitesi olan wordpress.org, birçok ücretsiz tema sunmaktadır. Aşağıda, WordPress.org'da bulunan popüler ve güvenilir ücretsiz tema dizinlerinden bazılarını bulabilirsiniz:

1. WordPress Tema Dizini (https://wordpress.org/themes/): WordPress.org'un resmi tema dizinidir ve binlerce ücretsiz tema içermektedir. Bu temaları filtreleyerek özelleştirme seçeneklerine, konulara ve popülerliğe göre arama yapabilirsiniz.

2. Astra (https://wordpress.org/themes/astra/): Astra, hızlı ve hafif bir tema olup popüler bir tercihtir. İçerik oluşturma eklentileriyle uyumlu çalışır ve özelleştirme seçenekleri sunar.

3. OceanWP (https://wordpress.org/themes/oceanwp/): OceanWP, kullanıcı dostu bir tema olup birçok özelleştirme seçeneği sunar. SEO dostudur ve WooCommerce ile uyumlu çalışır.

4. Neve (https://wordpress.org/themes/neve/): Neve, hızlı, hafif ve tamamen özelleştirilebilir bir tema olarak bilinir. Yüksek performans sunar ve popüler eklentilerle uyumludur.

5. ColorMag (https://wordpress.org/themes/colormag/): ColorMag, haber, dergi veya blog siteleri için uygun olan bir tema olarak bilinir. Tamamen duyarlıdır ve kullanıcı dostu özelleştirme seçenekleri sunar.

6. Zerif Lite (https://wordpress.org/themes/zerif-lite/): Zerif Lite, tek sayfalı bir temadır ve şirket veya ajans web siteleri için idealdir. Kolayca özelleştirilebilir ve WooCommerce entegrasyonu sunar.

Bu sadece birkaç örnek olup, WordPress.org'daki tema dizininde birçok farklı kategori ve stil seçeneği bulunmaktadır. Tema seçimi yaparken, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak arama yapmanız önemlidir.

Release date : 08.07.2023 Author : Samet Views : 197 Category : Scripts

Share : Twitter / Facebook

Comments Made
No comments have been written on this topic yet.
Write a Comment
Name & Surname :
E-Mail :
Web Site :
Message :
Security Code: Güvenlik Kodu
Frequently Asked Questions

Web sitelerini oluşturan web sayfalarının temel yapı taşı, HTML kısaltması ile anılan HyperText Markup Language isimli biçimleme dilidir. HTML kodlaması web tasarımcı tarafından manuel olarak yapılan, bir veritabanı desteği ile çalışmayan web sitelerine statik web sitesi denir.

Kısaca, bir içerik yönetim sistemi yazılımı ve veritabanı desteği ile çalışan web siteleridir. İçerik yönetim sistemi, siteye gelen ziyaretçinin görüntülemek istediği sayfayı o anda yaratır. İçerik yönetim sistemi bu işlemi veritabanından çektiği yazılı içeriği, sunucudaki görsel içerik ve tasarım şablonuyla birleştirmek suretiyle yapar.
  • Browse Related Topics.