Baldurs Gate 3

Baldurs Gate 3

Baldur's Gate 3, popüler bir rol yapma oyunu serisi olan Baldur's Gate'in üçüncü oyunudur. Oyun, Larian Studios tarafından geliştirilmekte ve Wizards of the Coast tarafından yayınlanmaktadır. Baldur's Gate serisi, Dungeons & Dragons evrenine dayalı bir video oyunu serisidir.

Oyun, kendine özgü bir hikayeye sahip ve oyuncuları epik bir maceraya sürüklemeyi amaçlar. Baldur's Gate 3, geniş bir açık dünya, karakter geliştirme seçenekleri, taktiksel savaşlar ve derin bir hikaye anlatımı sunmayı hedefler.

Baldur's Gate 3'ün erken erişim sürümü, 2020 yılında piyasaya sürülmüştür ve bu aşamada oyuncular oyunun belirli bölümlerini oynayarak ve geri bildirimlerle geliştiricilere yardımcı olarak oyunun gelişimine katkıda bulunabilirler. Bu sayede geliştiriciler, oyunu tam sürüm için daha iyi hale getirebilmektedirler.

Oyunun erken erişim sürecinden sonra tam sürümü planlanmış ve daha fazla içerik, özellik ve geliştirmelerle birlikte oyunculara sunulması beklenmiştir.

Baldur's Gate 3 hakkında en güncel bilgilere ulaşmak için oyunun resmi web sitesini ve güncel oyun haberlerini takip edebilirsiniz.

Release date : 25.07.2023 Author : Samet Views : 199 Category : Games

Share : Twitter / Facebook

Comments Made
No comments have been written on this topic yet.
Write a Comment
Name & Surname :
E-Mail :
Web Site :
Message :
Security Code: Güvenlik Kodu
Frequently Asked Questions

Web sitelerini oluşturan web sayfalarının temel yapı taşı, HTML kısaltması ile anılan HyperText Markup Language isimli biçimleme dilidir. HTML kodlaması web tasarımcı tarafından manuel olarak yapılan, bir veritabanı desteği ile çalışmayan web sitelerine statik web sitesi denir.

Kısaca, bir içerik yönetim sistemi yazılımı ve veritabanı desteği ile çalışan web siteleridir. İçerik yönetim sistemi, siteye gelen ziyaretçinin görüntülemek istediği sayfayı o anda yaratır. İçerik yönetim sistemi bu işlemi veritabanından çektiği yazılı içeriği, sunucudaki görsel içerik ve tasarım şablonuyla birleştirmek suretiyle yapar.
  • Browse Related Topics.