Ücretsiz Oyunlar

Ücretsiz Oyunlar

Ücretsiz oyunlar, çeşitli oyun platformlarında ve mağazalarda sunulan oyunlardır. Bu oyunlar genellikle belirli bir süre boyunca veya tamamen ücretsiz olarak sunulabilir. İşte farklı platformlarda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bazı oyun türleri:

1. Steam: Steam, birçok ücretsiz oyun seçeneği sunan popüler bir oyun dağıtım platformudur. Steam'in "Free to Play" (Ücretsiz Oyna) kategorisi altında birçok oyun bulunur.

2. Epic Games Store: Epic Games, düzenli olarak ücretsiz oyunlar sunan bir oyun platformudur. Haftalık olarak ücretsiz oyunlar sunarak kütüphanenizi genişletebilirsiniz.

3. App Store ve Google Play Store: Akıllı telefonlar için iOS ve Android cihazlarda, ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz birçok oyun bulunmaktadır.

4. Online Tarayıcı Oyunları: Web tarayıcınızda oynayabileceğiniz birçok ücretsiz oyun mevcuttur. Bazıları sadece tarayıcıda çalışırken, bazıları mobil cihazlar için de uygundur.

5. Battle Royale Oyunları: Fortnite, Apex Legends ve PUBG gibi popüler Battle Royale oyunları, ücretsiz olarak oynanabilirler ve genellikle çok oyunculu deneyim sunarlar.

6. MOBA Oyunları: League of Legends ve Dota 2 gibi MOBA (Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası) oyunları ücretsiz olarak oynanabilir ve rekabetçi çok oyunculu savaşlar sunarlar.

7. MMORPG Oyunları: Bazı MMORPG'ler (Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunları) temel oyun içi içerikleri ücretsiz sunarlar. Örneğin, World of Warcraft'ın ücretsiz deneme sürümü vardır.

Lütfen, oyunların içerisinde bazı içeriklerin ve özelliklerin ekstra ücretlerle satın alınabileceğini ve oyun içi mikro işlemlerin olabileceğini unutmayın. Ayrıca, ücretsiz oyunlarda reklamlar ve diğer gelir elde etme yöntemleri de bulunabilir. Oyunları indirmeden önce uygulama mağazalarındaki yorumları ve değerlendirmeleri kontrol etmek faydalı olacaktır.

Release date : 04.08.2023 Author : Samet Views : 224 Category : Games

Share : Twitter / Facebook

Comments Made
No comments have been written on this topic yet.
Write a Comment
Name & Surname :
E-Mail :
Web Site :
Message :
Security Code: Güvenlik Kodu
Frequently Asked Questions

Web sitelerini oluşturan web sayfalarının temel yapı taşı, HTML kısaltması ile anılan HyperText Markup Language isimli biçimleme dilidir. HTML kodlaması web tasarımcı tarafından manuel olarak yapılan, bir veritabanı desteği ile çalışmayan web sitelerine statik web sitesi denir.

Kısaca, bir içerik yönetim sistemi yazılımı ve veritabanı desteği ile çalışan web siteleridir. İçerik yönetim sistemi, siteye gelen ziyaretçinin görüntülemek istediği sayfayı o anda yaratır. İçerik yönetim sistemi bu işlemi veritabanından çektiği yazılı içeriği, sunucudaki görsel içerik ve tasarım şablonuyla birleştirmek suretiyle yapar.
  • Browse Related Topics.