Ücretsiz php ile admin panel kodlanması

Ücretsiz php ile admin panel kodlanması

Efe hocamınızın Php Admin Panel Serisi bir eğitim seri olup , her bölümden sonra yeni bir bakış açısıyla ve yeni tekniklerle php kodlaması yapılmakta, php oop, routing, crud teknikleri orta ve orta ileri seviyede kodlanmaktadir. Php admin panel derslerimiz izleyici yorumlarına göre eklemeler veya geliştirmeler yapılarak düzenlenmektedir. Php 7.4 ile yapılmış bir kodlama serisidir.

Kısaca bahsedecek olursak bu seride Php 7.4 ile kodlanmış admin paneli Php Pdo yapısı kullanılmış, kodlama yaparken kullanılan bazı yardımcı proğramlar Wampserv, Sublime text ve Vs code proğramlarından destek alınmıştır.

Panelin kodlanmasında arayüz olarak Boostrap alt yapısı ile hazırlanmış AdminLTE 3  Panel kullanış ücretsiz olarak kullanılabildiğinden yonetim panellerinde sıkça kullanılan bir yapıdır.

Efe hocanın sade ve akıcı anlatma şekli değinilmeyen noktara ışık tutması kafasında daha önce farklı eğitimleri alıpta takılan kişilere hitap eden ve eğitim videolarında anlaşılmayan yerler ve aklınıza takılan yerlerde soruların çözümü için oluşturduğu bir grubuna dahil olabilir sorularınızı direkt sorabilirsiniz.

Eğitim video serisi linki için tıklayın.

Release date : 18.11.2023 Author : Samet Views : 219 Category : Php

Share : Twitter / Facebook

Comments Made
No comments have been written on this topic yet.
Write a Comment
Name & Surname :
E-Mail :
Web Site :
Message :
Security Code: Güvenlik Kodu
Frequently Asked Questions

Web sitelerini oluşturan web sayfalarının temel yapı taşı, HTML kısaltması ile anılan HyperText Markup Language isimli biçimleme dilidir. HTML kodlaması web tasarımcı tarafından manuel olarak yapılan, bir veritabanı desteği ile çalışmayan web sitelerine statik web sitesi denir.

Kısaca, bir içerik yönetim sistemi yazılımı ve veritabanı desteği ile çalışan web siteleridir. İçerik yönetim sistemi, siteye gelen ziyaretçinin görüntülemek istediği sayfayı o anda yaratır. İçerik yönetim sistemi bu işlemi veritabanından çektiği yazılı içeriği, sunucudaki görsel içerik ve tasarım şablonuyla birleştirmek suretiyle yapar.
  • Browse Related Topics.